Aktuality ZŠ

ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ ZŠ

ROZHODNUTÍ O PŘIJETÍ KE STAŽENÍ ZDE

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU ZŠ

Srdečně zveme předškoláky a jejich rodiče k zápisu do ZŠ Ráječko, který se koná ve čtvrtek 4. dubna 2024 od 14:30 do 16:30 v budově ZŠ. Podrobnější informace najdete v části DOKUMENTY ZŠ tohoto webu.
ELEKTRONICKOU PŘIHLÁSKU VYPLŇTE ZDE

ZMĚNA ROZVRHU

Od pondělí 19. 2. 2024 se po skončeném plaveckém výcviku vracíme k původnímu rozvrhu hodin.

VYSVĚDČENÍ, PRÁZDNINY

Pololetní vysvědčení (výpis) se vydává ve středu 31. 1. 2024 (poslední vyučovací hodinu). Ve čtvrtek 1. 2. proběhne vyučování dle rozvrhu. V pátek 2. 2. jsou jednodenní pololetní prázdniny, na které od pondělí 5. 2. (do pátku 9. 2.) navazují jarní prázdniny.

KONZULTAČNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Ve středu 17. 1. 2024 nabízíme rodičům možnost využití nabídky individuálních konzultačních třídních schůzek. Časové rozmezí upřesní třídní učitelé.

PLAVECKÝ VÝCVIK

V úterý 9. 1. 2024 začíná pro žáky 2. – 5. ročníku plavecký výcvik v rámci výuky TV. Absolvovat ho budeme v bazéně v Boskovicích v rozsahu 5 lekcí (vždy v úterý). Během doby trvání plaveckého výcviku bude změněn rozvrh hodin.

NÁSTUP DO ŠKOLY PO PRÁZDNINÁCH

Ve středu 3. 1. 2024 začíná výuka v ZŠ i MŠ. Doufáme, že jste prožili krásné vánoční svátky a přejeme všem štěstí a zdraví do roku 2024!

STÁVKA

Vážení rodiče,
chceme vás informovat, že se naše škola v pondělí dne 27. 11. 2023 připojí k plánované jednodenní výstražné stávce. Znamená to, že základní i mateřská škola budou pro žáky po celý den uzavřeny (pokud nebude stávka odbory odvolána).

26. a 27. 10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Pozor: v sobotu 28. 10. v noci se mění letní čas na zimní (posun o hodinu zpět)

24. 10. DŮLEŽITÉ!

Upozorňujeme rodiče, že v tento den nepůjde v celé škole elektřina. Doporučujeme vybavit děti teplejším oblečením