Kalendář akcí ZŠ
  • červen Ráječkovský Rudolf – recitační soutěž    … termín bude upřesněn
  • květen/červen Třídní schůzky   … termín bude upřesněn   
  • 12.06. Olympiáda malotřídních škol (Ráječko)  … ZRUŠENO
  • 29.05. Poznávací výlet do Prahy (4.-5. roč.)   … ZRUŠENO
  • 27.05.  Malý zpracovatel odpadů – projektový den ve školní družině (1. odd.)
  • 21.05. Atletická olympiáda malotřídních škol – Rudice (4.-5. roč.)   … ZRUŠENO
  • 14.05. Beseda se spisovatelkou (školní družina)   … termín může být dle situace pozměněn 
  • 21.04. Divadlo „A bold rabbit“ v Blansku (4.-5. roč.)  … ZRUŠENO
  • 15.04. Ukončení sběru pomerančové a citronové kůry
  • 09.04. Velikonoční prázdniny
  • 02.04. Zápis do 1. ročníku ZŠ  … termín může být dle situace pozměněn 
  • 27.-28.03. Noc s Andersenem, téma: „Harry Potter“ (nocování ve škole)  … ZRUŠENO 
  • 11.03.  Sportovní dopoledne – ZŠ Rájec-Jestřebí (pouze 4.+5. roč.)  … ZRUŠENO 
  • 10.03. „Poklad kapitána Baltazara“ – divadlo ve Staré škole
  • 06.03. „Pískování“ – netradiční výtvarná technika (Denisa Bernasová)
  • 01.03. Dětský karneval – sportovní hala (divadélko TETINY)
  • 17.-21.02. Jarní prázdniny
  • 14.02. „Harry Potter se představuje“ – motivační program pro „Nocování“ (2.-5. roč.)
  • 31.01. Pololetní prázdniny
  • 30.01. Předání vysvědčení za 1. pololetí
  • 17.01. Podané ruce – preventivní program
  • 23.12.-3.1.2020 Vánoční prázdniny
  • 18.12. Africká hudba, bubny – výchovný koncert (skupina „Tamtam Afrika“)
  • 11.12. Vánoční dílna – školní družina
  • 10.12.2019 Třídní schůzky
  • 03.12. Zahájení plaveckého výcviku (2.-5. roč.)
  • 30.11. Rozsvícení vánočního stromu, vystoupení + výstava (1-5. roč.)
  • 21.11. Divadlo „Malý princ“ v Blansku (2.-5. roč.)
  • 15.11. Zahájení sběru pomerančové a citronové kůry (do 15.4.2020)
  • 14.11. Divadlo „Dlouhý, Široký a Bystrozraký“ v Blansku (1.-3. roč.)
  • 08.11. Fotografování – téma „Vánoční chaloupka“
  • 05.11. Divadlo Polárka Brno – „O Glashtinovi a slepé dívce“ (4.-5. roč.)
  • 29.-30.10. Podzimní prázdniny
  • 11.10. Divadlo Polárka Brno – „Škola malého stromu“ (1.-3. roč.)
  • 26.09. Dopravní hřiště Blansko (4.-5. roč.)
  • 24.09. Spisovatelka Klára Smolíková – beseda
  • 13.09. Třídní schůzky + společné setkání v zahradě i na hřišti (rodiče, děti, učitelé)
  • 02.09. Slavnostní zahájení nového školního roku
  • 28.06. Předání vysvědčení
  • 27.06. Myslivci (chata Ráječko)
  • 26.06. Sportovní den školy
  • 25.06. Školní akademie (Stará škola)
  • 20.06. Divadlo Radost Brno „Tři čuníci nezbedníci“ (1. roč.)
  • 18.06. Pasování čtenářů  – knihovna (1. roč.)
  • 14.06. Olympiáda malotřídních škol (Ráječko)
  • 11.06. Westernové městečko Boskovice – školní výlet (2.-5. roč.)
  • 30.05. Dům přírody Skalní mlýn (2.-3. roč.)
  • 30.05. Atletická olympiáda malotřídních škol – Rudice (4.-5. roč.)
  • 28.05. Centrum EDEN Bystřice nad Pernštejnem – školní výlet (1. roč.)
  • 23.05. Třídní schůzky
  • 21.05. Atletické závody Rájec-Jestřebí (vybraní žáci 1.-5. roč.)
  • 13.05. Beseda se spisovatelem p. Šanderou (pouze 3.-5.roč.)
  • 10.05. Poznávací výlet do Prahy (4.-5. roč.)
  • 25.04. „Den Země“ – výstava a vystoupení dětí ze školní družiny